Jaunumi Kluba dzīve Forums Foto galerija Video Pērk un pārdod SUBARU modeļi Bieži uzdotie jautājumi

Autokross
Trofi reids
Notikumu kalendārs
Sludinājumi

Lestāžs kļuvis par jauno Amerikas čempionu rallijā Ieteikt draugiem.lv Ieteikt twitter.com Ieteikt Orb.lv
Svētdiena, 18. jūlijs, 2010, Rallybuzz.com

Reitings: Komentāri [ 0 ]

Šodien noslēdzās Amerikas Nacionālais Rallija čempionāts, un uzvarot pēdējā posmā “New England Forest Rally ” par čempionu kļuvis Antoīns Lestāžs. Lai iegūtu čempiona titulu Lestāžam atlika finišēt ne zemāk par piekto vietu un šo uzdevumu viņš izpildīja ar uzviju, izcīnot pirmo vietu rallijā un pārspējot tuvāko sekotāju vairāk kā par 40 sekundēm.

Lai arī uzvara nenāca viegli, to ievērojami atviegloja konkurentu izstāšanās un neveiksmes. Vispirms Kena Bloka Ford Fiesta pēc tramplīna salūza piekare, kā rezultātā ekipāža avarēja. Beikona ekipāža 9. ātrumposmā zaudēja piecas minūtes mainot saplēsto riepu, savukārt Subaru ekipāžai Pastrana/Edstroms no cīņas nācās izstāties vienu ātrumposmu līdz beigām dēļ dzinēja eļļošanās defekta.

Otro vietu rallijā un pirmo Super production klasē  izcīnija Lagemans/Bīvisa, taču čempionāta kopvērtējumā situācija īpaši nemainās un par klases čempionu kļūst Patriks Moro. Kā trešais finišēja deviņpadsmitgadīgais Jozeps Burke, kurš devītajā ātrumposmā zaudēja ievērojamu laiku pēc tam, kad piezemējoties pret akmeni tika bojāta viņa Mitsubishi savirze.

Viena tilta piedziņas automašīnām pārliecinošs čempionāta līderis Kris Duplesis finišēja otrais, augstāko goda pjedestāla pakāpienu atdodot Laučlinam O'Sulivanam. Trešie šajā klasē finišēja Karvens/Klarks ar 1979. g. Izlaiduma Volkswagen Rabbit TDI.