Notikumu kalendārs
Sludinājumi

Zemais spārns no Imprezas 2007.
40 €
Rallijā Cēsis-2004 uzvar Egle/Vilmanis un R-evolution Racing. Ieteikt draugiem.lv Ieteikt twitter.com Ieteikt Orb.lv
Pirmdiena, 14. jūnijs, 2004, r-evolution.lv

Reitings: Komentāri [ 0 ]

Finišējis Latvijas un Lietuva čempionāta posms, kā arī Baltijas kausa etaps rallijā Cēsis-2004. Individuālajā ieskaitē uzvarēja ekipāža Egle/Vilmanis, savukārt komandu vērtējumā pirmie bija R-evolution Racing.

Šogad organizatori bija izvēlējušies ļoti sarežģītus un interesantus ātrumposmus. Tā bija īsta pārbaude dalībnieku meistarībai un tehnikai. No 78 startējušajām ekipāžām finišēja 45. Jau pēc pirmajiem 3 ātrumposmiem pārliecinoši līderi kļuva abas R-evolution Racing ekipāžas. Vadībā izvirzījās Mežaks/Ronis ar Ford Escort WRC, bet otro vietu tikpat pārliecinoši ieņēma Egle/Vilmanis ar Mitsubishi Evolution 6. Līderu duets vadību noturēja līdz pat pēdējam, 8. ātrumposmam. Tomēr, kad līdz rallija finišam bija palikuši tikai apmēram 10 kilometri, kapitulēja Mežaka/Roņa automašīnas dzinējs un par rallija uzvarētājiem tika kronēti Aivis Egle un Juris Vilmanis. Viņi par 57 sekundēm apsteidza otrās vietas ieguvējus, titulēto lietuviešu ekipāžu Girdauskas/Šošas. Trešajā vietā ierindojās Latvijas ekipāža – Lebedevs/Deklaus, ceturtie – igauņi Molders/Rosimā, piektie Strokšs/Volmanis un sestie Lontons/Stirna no Latvijas.

Lai arī, līdz ar Mežaka/Roņa izstāšanos, cerētā R-evolution Racing komandas ekipāžu dubultuzvara šoreiz izpalika, tomēr ar Egles/Vilmaņa panākumu pietika, lai R-evolution Racing izcīnītu pirmo vietu arī komandu ieskaitē. Līdz ar to, pagājušā gada Latvijas čempioni N4 klasē, Egle/Vilmanis izvirzījās pirmajā vietā šajā klasē arī šī gada čempionātā, kā arī Baltijas kausa kopvērtējumā.

Ekipāža Džigurs/Mežaks, diemžēl izstājās jau rallija sākumā dzinēja defekta dēļ.

Kopumā rallijs bija ļoti labi noorganizēts, par ko jāpasaka paldies gan Cēsu pilsētas domei, gan sponsoriem, gan organizatoru komandai ar Gunti Ervaldu priekšgalā. Sešas labākās ekipāžas saņēma arī naudas balvas, bet pati apbalvošanas ceremonija bija grandiozs šovs.

Nākošais čempionāta posms Kurzeme-2004 notiks Liepājas apkaimē, 9.-11.jūlijā.