Jaunumi Kluba dzīve Forums Foto galerija Video Pērk un pārdod SUBARU modeļi Bieži uzdotie jautājumi


Piektdiena, 29. septembris.
Jaunumi
Subaru ziņas
Standartauto
Rallijs Latvijā
Rallijs pasaulē
Drifts
Autokross
Trofi reids
Notikumu kalendārs
Sludinājumi
 
Zemais spārns no Imprezas 2007.
50 €
Jaunumi
707.LV autoorientēšanās kauss 2022 - pārcelts uz 10. martu
Ceturtdiena, 10. februāris, 2022, subarupower.lv

Reitings: Komentāri [ 1 ]

PAPILDINĀTS: Ņemot vērā apstākļus un ieteikumus, un, lai saglabātu konkurenci un iespēju piedalīties vairāk interesentiem, ir pieņemts objektīvs lēmums pirmo posmu uzsākt mazliet vēlāk - 10. martā. Turpinām pieteikšanos! Iepriekš reģistrēto komandu pieteikumi paliek spēkā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Bruņojamies ar pacietību un tiekamies pēc trīs nedēļām. Vēlam visiem izturību un labu veselību!

Pēc mazliet lielākas pauzes, jau nākamnedēļ, 17. februārī 10. martā, atsāksim jaunu spēles seriālu visiem entuziastiem un aktīvās atpūtas cienītājiem – 707.LV autoorientēšanās kauss 2022. Šīs ir sacensības starp komandām, kurām ļauts piedalīties ar jebkuras markas automašīnu.

Pateicoties vairākiem atbalstītājiem un sponsoriem, kopā paredzēti 5 posmi, kuros apbalvosim katra posma labākās komandas kopējā un arī individuālā Subaru ieskaitē. Seriāla ietvaros brauksim gan ziemā, gan pavasarī, un pēdējo posmu izbaudīsim jau vasarā, kad apbalvosim kopvērtējuma uzvarētājus, apkopojot visus rezultātus, ņemot vērā četru labāko posmu sniegumu. Komandu kopvērtējuma galveno balvu 350 EUR vērtībā dāvinās internetveikals 707.LV, kamēr balvu Subaru ieskaitē nodrošina oficiālais Subaru pārstāvis Latvijā – AD REM Auto. Kopvērtējumā balvas arī no Milwaukee Latvia. Sacensību posmi notiks ar regularitāti reizi mēnesī.

Spēles gaita un norise

Lai piedalītos spēlē, ir nepieciešams auto, komanda vismaz divu cilvēku sastāvā un viedierīce ar interneta pieslēgumu, un kameru. Posmus paredzēts aizvadīt Rīgā un tās apkārtnē. Katra posma norisi nodrošina īpaši šim mērķim veidota platforma internetā, ar kuras palīdzību dalībniekiem būs iespēja reģistrēt savu sniegumu sistēmā, sekot līdzi savam rezultātam, izpildītajiem uzdevumiem un atrastajiem kontrolpunktiem.  Komandas pamatuzdevums – noteiktā laikā atrast un reģistrēt sistēmā pēc iespējas vairāk objektus, vienlaicīgi sasniedzot finišu pēc iespējas īsākā laika posmā. Kontrolpunkta atrašanās vietā jāatrod derīgs QR kods, kas jāreģistrē sistēmā. Papildus kontrolpunktiem būs atrodami dažādi uzdevumi vai jautājumi, uz kuriem, sniedzot pareizo atbildi, komandas saņems papildus punktus. Katra posma norisi, vērtēšanu un punktu sistēmu regulē atsevišķi noteikumi, kuri tiek publicēti sistēmā.

Epidemioloģiski drošs pasākums

Ņemot vērā esošo situāciju valstī, pateicoties izveidotajai platformai, mēs nodrošināsim pasākumus drošā vidē. Komandas startē vienlaicīgi, izvēloties sev piemērotāko starta vietu spēles laukumā, kas norādīts noteikumos, tādejādi nepārkāpjot pulcēšanās ierobežojumus. Spēles laikā dalībnieki atrodas automašīnā un/vai ārpus telpām.

Dalībnieku apbalvošana un vērtēšana

Katra posma ietvaros komandas tiek novērtētas pēc iegūto punktu skaita, ieņemot attiecīgu vietu posmā. Apbalvosim dalībniekus kopējā ieskaitē, kā arī īpašā Subaru ieskaitē starp tiem, kuri piedalīsies ar Subaru markas automašīnām. Par katru posmu komandai tiek ieskaitīti punkti kopvērtējumā, ņemot vērā kopējo dalībnieku skaitu posmā. Lai piedalītos kopvērtējuma ieskaitē, komanda nedrīkst mainīt tās nosaukumu.

Kopējais koncepts un 1. posms

Sacensības plānots aizvadīt darba dienu vakaros, ceturtdienās, ar kopējo laika normu 2-3 stundas. Pēdējos gados ir pierādīts, ka šāds formāts ļauj dalībniekiem ieplānot nedēļas nogali citiem mērķiem un/vai atpūtai, nerēķinoties ar dalību seriālā. Kā jau minējām iepriekš, 1. posms jau nākamajā ceturtdienā, 17. februārī. Starts plkst. 20:00, dalības maksa – EUR 20 no komandas. Lai reģistrētu savu dalību posmā, jāaizpilda pieteikšanās forma - spele.subarupower.lv/register/707-lv-autoorientesanas-kauss-2022-1-posms. SVARĪGI: lūdzu norādīt pareizu prasīto informāciju – kontakttālrunis un automašīnas marka. Atgādinām arī to, ka uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta pieteikuma apstiprinājuma saite, kā arī dati par pieslēgšanos sistēmai, tāpēc svarīgi ir ievadīt e-pastu, kuru pēc tam variet atvērt un izlasīt. Reģistrācija 1. posmam ir atvērta!

Pasākumu atbalsta

Nav noslēpums, ka mūsdienās šādi pasākumi nevar notikt bez atbalstītājiem un sponsoriem, tāpēc šeit atsevišķas pateicības rindas tiem, bez kuriem šis nebūtu iespējams – internetveikals 707.LV, Subaru oficiālais pārstāvis Latvijā – AD REM Auto, ūdens sistēmu un to attīrīšanas speciālisti – Ūdens risinājumi SIA, elektrisko instrumentu un piederumu tirgotājs – Milwaukee Latvia, Subaru entuziastu un fanu komūna – subarupower.lv. PALDIES!

Tiekamies pirmajā posmā!


Komentāri

TheKid @ 09.03.2022 15:29

UZMANĪBU!!! SVARĪGS PAZIŅOJUMS!

Ņe mot vērā situāciju Ukrainā un pastāvošos draudus visiem tās sabiedrotajiem, pēc apspriedes ar atbalstītājiem un sponsoriem, esam nolēmuši, ka šobrīd neredzam iespēju nodoties izklaidēm, tāpēc kausa norisi uz brīdi iepauzēsim.

Pa sākums šobrīd NETIEK atcelts pilnībā, bet tas nozīmē, ka 1. posms nenotiks 10. martā, kā plānots. Sekosim līdz situācijai un cerēsim, ka veselais saprāts gūs uzvaru pār ļauno, lai pēc iespējas ātrāk varam atgriezties pie iesāktā un iecerētā. Tiklīdz šāda iespēja radīsies, ziņosim par to atsevišķi!

Atv ainojamies par sagādātajām neērtībām! Šobrīd pauze.

#СлаваУ краине #ГероямСлава #putinhuilo
Uz augšu
Atcerēties mani
Foto: Rallijs "Sarma 201...
Video: SPC Ziemas kausa 2...
Jaunākais forumā
Re: Drifts
fyrovep, 20.07.2023 12:28
Re: v1ks_ forītis
v1ks_, 17.04.2023 01:13
Re: VIDEO LINKI - kas nu kuram liekās smieklīgs, interesants...
OZIO, 29.03.2023 15:56
Re: VZ58
TheKid, 03.12.2022 08:59
Re: Info: Izplūde
fyrovep, 01.12.2022 14:32
Atstarojošās vestes
OZIO, 16.11.2022 10:26
Re: konsultaacija
gintux, 03.09.2022 13:58
Re: HELP EZ 30
gintux, 03.09.2022 13:49
Re: Street Challenge Game
arni6ka, 25.08.2022 02:29
2012 Outback 2.5 CVT problēma
DSM, 20.08.2022 18:21
Reklāma  |  Lietošanas noteikumi  |  Kontakti  |  Seko mums: Facebook  |  Youtube  |  Twitter  |  Instagram
v1.0, © 2010 subarupower.lv. Visas tiesības paturētas.